Nowy model profilomierza - KIC SPS

Nowy model profilomierza - KIC SPS

Kluczowe cechy:
– Wbudowany akumulator
– Opcjonalne połączenie bezprzewodowe transmisja danych WiFi
– Lekka wytrzymała obudowa
– Kompatybilny z KIC RPI, PROBOT, Vision2

Więcej informacji w zakładce Profilomierze

Rama pomiarowa do reflow - Smart Reflow Analyzer

Rama pomiarowa do reflow - Smart Reflow Analyzer

Kluczowe cechy:
– Pomiar HTI – Heat Transfer Indeks dla każdej ze stref. Rama mierzy transfer ciepła, nie tylko temperaturę. Weryfikacji jest poddawana cała strefa: grzałka, wentylator, przepustowość kanałów.
– Laserowy pomiar prędkości transportu
– Wbudowany rejestrator – rama jest niezależnym urządzeniem

Więcej informacji w zakładce Akcesoria

Nowa Technologia, aby Pomóc Inżynierom Uzyskać Wgląd w Lutowanie Rozpływowe i Lutowanie na Fali

  • Pulpit nawigacyjny w czasie rzeczywistym
  • Automatyzacja
  • Łączność z systemami MES
  • Big Data
  • Analityka danych
  • Uczenie maszynowe
  • 24-godzinna obsługa klienta

Vantage arkusz danych

 

Gwarancja wolna od ryzyka Wszystkie produkty KIC są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wartość i szybki zwrot kosztów dzięki usprawnieniu procesu termicznego. Inwestycja w produkt KIC to krok w kierunku całkowitej kontroli procesu i zarządzania jakością. Wszystkie produkty KIC są objęte bezwarunkową gwarancją zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni.

Dane nie tworzą znaczenia. My tworzymy!

Pulpit nawigacyjny w czasie rzeczywistym dla wszystkich pieców rozpływowych w fabryce. Dostępny ze wszystkich autoryzowanych komputerów i urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu

KIC Vantage jest inteligentnym systemem „Przemysł 4.0” do zarządzania i analizowania danych lutowania i utwardzania kleju. Vantage daje wgląd w procesy lutowania i utwardzania w całej fabryce.

Vantage jest prawdziwym systemem „Przemysł 4.0”, dzięki podłączonym w każdym piecu urządzeniom pomiarowym, które dostarczają dane do analizy na serwer bazy danych Vantage znajdujący się w sieci fabrycznej.

Aktywne dane w dowolnym miejscu i czasie

Dostęp do wszystkich analiz, które zapewnia Vantage, jest na wyciągnięcie ręki dzięki interfejsowi użytkownika opartemu na przeglądarce.

Komponenty Systemu Vantage

  • Oprogramowanie Vantage składa się z bazy danych MS SQL wbudowanej w oprogramowanie serwera Vantage. Przeglądanie danych jest możliwe za pośrednictwem przeglądarki. Dodatkowa aplikacja do przesyłania plików zainstalowana na każdym komputerze, na którym mierzone są profile i na każdym komputerze z automatycznymi urządzeniami pomiarowymi KIC ProBot, KIC RPI.
  • Klucz licencyjny USB do oprogramowania.

Szukaj – Sortuj – Raportuj

 

Vantage umożliwia pełną przejrzystość i automatyczne zbieranie danych; usprawnia funkcje raportowania, które niegdyś były żmudne i zajmowały cenny czas. Łatwe wyszukiwanie i sortowanie wszystkich danych dotyczących lutowania i utwardzania kleju oraz generowanie raportów na temat potrzebnych informacji; piec, klient, partia produkcyjna i wiele innych. W Vantage można tworzyć raporty podsumowujące w formacie PDF i szybko przesyłać je do personelu, przełożonego lub klienta. Raporty dla poszczególnych profili, całej partii produkcyjnej, podsumowania produkcji wielu partii lub zbiorczo za wybrany okres.