KIC Navigator

KIC Navigator

navigator-logo

Jeden — Najlepszy profil — Automatycznie

navigator-main-screenPotężne oprogramowanie KIC Navigator ™ to system, który automatycznie określa jeden najlepszy profil pieca dla każdego produktu. Po wykonaniu wstępnego profilu Navigator przelicza miliardy kombinacji prędkości przenośnika i temperatur stref w mniej niż minutę, więc operatorzy nie muszą już wyszukiwać eksperymentalnie nastaw.
Navigator wylicza profil ustawiony w środku okna procesu z najniższym Indeksem Okna Procesowego (PWI) na podstawie specyfikacji wpisanej przez operatora. Za pomocą Navigatora operator za każdym razem określi optymalny profil pieca bez względu na poziom doświadczenia procesowego.

Indeks Okna Procesowego PWI

PWI
Profilowanie zredukowane do jednej liczby

Do precyzyjnej oceny parametrów profilu, oprogramowanie KIC wykorzystuje Indeks Okna Procesowego (PWI). PWI mierzy dopasowanie profilu do okna procesowego w matematyczny i obiektywny sposób za pomocą jednej liczby.
Pozwala to optymalizować proces poprzez porównywanie i klasyfikację poszczególnych pomiarów profilu pod względem ich dopasowania do dostępnego okna procesowego. Niższe PWI, bardziej wydajny i stabilny proces! (Szczegółowe wyjaśnienia w arkuszu danych PWI http://kicthermal.com/process-window-index/process-window-index)

Konfiguracja komputera
Minimalne wymagania systemowe

Dual Core / PC z procesorem 1 GHz PC i 2 GB pamięci RAM
2 GB dostępnej pamięci dyskowej
Rozdzielczość wideo 1024 x 768 / 16-bit
1 dostępny port USB (dla klucza programowego)
Jeśli oprogramowanie KIC pracuje na komputerze z innymi aplikacjami szybszy procesor i więcej pamięci RAM może być wymagane.

Pobierz broszurę: http://kicthermal.com/images/stories/pdf/KIC-Navigator-en-R1205A-A4.pdf
Tablica kompatybilności: http://kicthermal.com/support-download/os-compatibility-chart

qr-k2